JASMINE BOUTIQUE LIFE

Avsallar bölgesi Antalya Havalimanı yolu üzerinde, Alanya’ya 25 km uzaklıkta konumlanmıştır. Yaşam için yeteri kadar şehir hayatı imkanlarına sahip olsa da daha çok doğası ve temiz oksijeniyle ön plana çıkmıştır. Dünyaca bilinen İncekum Plajı’na sahip ve her şeyin birbirine yakın olduğu ekolojik bir kasabadır. Organik pazarlar haftanın belirli günleri açılır ve en taze meyve, sebze ve doğal yiyecekler bu pazarlardan temin edilir. Doğanın içerisinde huzurlu günlük yaşam kalitesinin yanı sıra yatırım açısından çok popüler bir bölgedir.

Jasmine Boutique Life size panoramik doğa manzarası, bol ve temiz oksijenle çevrili sağlıklı bir yaşam vaat ediyor. Keyifli vakit geçirmek için kompleks içinde açık yüzme havuzu, sauna , buhar banyosu, spor salonu, açık ve kapalı çocuk oyun alanı, sinema salonu, kafeterya, barbekü ve kamelyalar bulunmaktadır.

Jasmine Boutique Life projemiz Avsallar merkeze sadece 1 km, Alanya merkeze 25 kilometre ve plaja 1.6 km uzaklıktadır. Bunların haricinde sağlık kuruluşları, süpermarket, okul vb. önemli noktalara sadece yürüyüş mesafesindedir.

Profesyonel ekibimizle size tatmin edici bir sunum ve keşif yapmak için hazırız.

  • LOKASYON AVSALLAR, ALANYA
  • TOPLAM ALAN 1730 m2
  • TOPLAM KONUT 49

2022 © JASMINE GROUP. TÜM HAKKI SAKLIDIR.